Jaga seda:
12.01.2016
Recording

Julgus muutuda

15.00 

audio
MP3
214,9 MB
1h 50min
Et
AL-12012016

Kas oled valmis muutuma? Kas tead, mida tahad muuta oma elus? Kas tead kuhu tahad välja jõuda?

Millised etapid on muutusel? Miks osad inimesed on ettevõtlikud ja teised ei ole? Miks sageli meie tugipunktid ei paku meile reaalset tuge? Mis on Sinu jaoks hirmus? Kus on vastuolud? Milline on hea muutuse näide? Kas kannatus on normaalne? Millal tekib enesekindlus? Millest koosneb probleem tegelikult?

Kuula, tööta kaasa ja pane alus headele muutustele!

„Julgus muutuda on alles muutuse algus“ (Ingvar Villido)

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X