Jaga seda:
06.01.2015
Recording

Inglid ja deemonid. Väed, mis meid abistavad ja ahistavad

15.00 

audio
MP3
212,4 MB
1h 50min
Et
AL-06012015

Kas inglid ja deemonid on olemas? Ja kui on, siis kuidas nad välja näevad? Kuidas nad toimetavad läbi inimese ja kuidas nendega hakkama saada?

Loengus avatakse palju kõneainet pakkuv teema hoopis uuest vaatenurgast. Saad teada ürgsete loodusjõudude ja emotsioonide seotusest. Milline on sealjuures inimesele looduse poolt antud tegelik hierarhiline positsioon ja kuidas selles valguses toimida? Juttu tuleb hea ja kurja võitlusest, energiatest ja astraaltasandil toimuvatest protsessidest ning nende tajumise võimalikkusest. Kui palju on siin tegelikkust ning palju fantaasiat?

Avardav loeng, mis toob valgust küllalt müstilisse teemasse seletades väga lihtsalt lahti nende ürgsete loodusjõudude olemuse, mida nimetatakse ingliteks ja deemoniteks. Seeläbi on hõlpsam mõista inimeses toimuvaid protsesse ja tajuda inimesele antud tegelikku positsiooni.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X