Jaga seda:
17.04.2012
Recording

Illusioonid, kuidas neist vabaneda

15.00 

audio
MP3
194,8 MB
1h 41min
Et
AL-17042012

Vestluse vormis toimuva õpetuse käigus saad teada illusiooni komponendid. Ettekujutlus ja ise tegin – vormivad meie elu tegelikkuses keerukamateks. Kui sulle tundub, et see nii ei ole, või veel kahtled, siis kindlasti on loeng just Sulle!

Sa saad universaalse juhendamise kaudu vahendid, et oma elu näitel avastada need komponendid ja kaotada oma elust ära mäng, millega kas võidad või kaotad. Siis avastad tegelikkuse. Läbi erinevate õpetuslike suuniste võid leida nii mõnegi illusiooni oma elust, mis võivad olla kahjulikud Su tervisele, asjaajamistele vm. Eemaldades komponendid endas võime asjad võtta ette ja lihtsalt teha – see on täiuslikkus ja geniaalsus! Sulle selgitatakse ka meenutuste ja tuleviku ettekujutluste erinevusi, teadliku tegutsemise seaduspära – üks asi korraga, ja saate juhised spetsiaalselt illusioneerimiseks. Igati kasulik loeng!

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X