Jaga seda:
10.02.2016
Recording

Hirm elada

15.00 

audio
MP3
236,4 MB
2h 02min
Et
AL-10022016

Sageli tunneme end teatud olukordades või teiste inimestega suheldes ebakindlalt. Enamasti on selle põhjuseks hirm tundmatu ees. Samuti võib hirm tekkida mõne inimese ees, kellega on olnud konflikt.

Mis on hirmude põhjustaja? Kas meenutused, ettekujutlused, läbielatud kogemused? Kas Sa tead oma hirmude tegelikke põhjuseid?

Loengus saad teada, kas Sinu hirm on pigem väiksemates asjades või  üldiselt hirmus elamise ees? Miks ja kuidas tekivad hirmud? Millised on meie reaktsioonid,  kui tunneme hirmu: kas ründame, jookseme ära või tardume? Kas hirm võib olla ka õpetaja? Kas on võimalik ise midagi muuta?

See loeng aitab läbi praktiliste näidete jõuda hirmu tegelike põhjuste mõistmiseni. Loeng sisaldab hirmu analüüsimise ja põhjuse leidmise tehnikaid. Loengus antud tehnikaid kasutades saad muuta ise oma elu.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X