Jaga seda:
11.03.2020
Recording

Heatahtlikkus ja kohustused igapäevaelus

20.00 

audio
MP3
182,4 MB
2h 6min
Et
AL-11032020

Mis on heategu? Mis on heatahtlikkus tegelikult? Mis on kohustuse sügavam sisu? Kuidas olla targalt heatahtlik? Kas head tahtes võib olla egoistlik, ennast ja teisi kahjustav?

Kuidas osata mitte sekkuda teiste ellu? Millal ja kuidas öelda õigel viisil "ei”? Kuidas täita kohustusi heatahtlikult ja tulemuslikult ning leida võimalust ka isiklikku arengut toetavateks tegevusteks?

Lektor avab loengus sügavalt headuse ja kohustustega seotud teemasid.

Loengus saab teadmised ja tehnikad, kuidas vältida tavategevuste muutumist tüütuteks rutiinideks; kuidas tulla teadvele, olevikku; kuidas hoida keskendumist ja ületada keskendumisraskused ning kuidas väljuda harjumustest, mis teevad tuimaks. Samuti saab kogeda oma tegelikku olemust – Tegelikku Mina – et tunda ennast mitte ainult hästi, vaid ka naturaalselt heatahtlikuna.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

20.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X