Jaga seda:
15.03.2016
Recording

Hea naine. Hea mees

15.00 

audio
MP3
225,4 MB
1h 56min
Et
AL-15032016

Me kõik soovime olla suhtes, kus oleksime õnnelikud ja tunneksime ennast vabalt.

Pikema kooselu jooksul võivad tekkida pinged ja arusaamatused, mistõttu tehakse teineteisele haiget ja soovitakse teist muuta.

Miks peab muutus algama iseendast, mitte teisest ja kuidas seda teha? Miks tekivad suhtes probleemid ja pinged? Miks ainult rääkimine probleemi ei lahenda? Väljaütlemise versus allasurumise mõjud? Kuidas suhteid paremini hoida ja teadlikumalt tegutseda?

See loeng on hea eneseanalüüsi tegemiseks, et näha ennast kõrvalt ja mõista teisi. Nende teadmiste praktiline kasutamine võib muuta Sinu elu ja suhteid paremaks.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X