Jaga seda:
08.01.2014
Recording

Haiguste põhjused

15.00 

audio
MP3
234,8 MB
2h 02min
Et
AL-08012014

Mõtete ja emotsioonide mõjust tervisele. Miks ravi alati ei mõju ja haigused korduvad. Mis põhjustab kroonilisi haigusi, vigastusi ja traumasid?

Inimese keharakkudest, hormoonidest. Emotsioonide ja mõtete biokeemilisest mõjust inimese füüsilisele kehale. Emotsioonide ja mõtete eristamine füüsilisest kehast, enese määratlemine nende suhtes. Kuidas saada ja jääda terveks?

Hirmu mõjust füüsilisele kehale. Usu olulisusest ravi mõjule.

Vigastused ja traumad on a) välditavad b) paratamatud.

Haiguste faktoritest:

  1. Planetaarsed mõjud
  2. Karma
  3. Needused
  4. Teadlikuse puudumine (traumade puhul).

Geneetilistest haigustest.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X