Jaga seda:
13.05.2015
Recording

Erinevad põlvkonnad ja konfliktid

15.00 

audio
MP3
259,6 MB
2h 15min
Et
AL-13052015

Me elame ühiskonnas, kus on koos erinevad põlvkonnad. Probleemid on nii põlvkondade vahel kui ka erinevate põlvkondade sees. Kas neid probleeme on võimalik vähendada või vältida?

Miks tekivad arusaamatused? Kuidas tehakse elevandist kärbes ja kuidas probleeme lahendada? Mis on kasvatus ja mis on õpetatus? Kuidas toimub õppimise protsess ja kuidas see on seotud suhetega? Millel põhineb ideaalne kooselu?

Loengus antakse tehnika, mis aitab oma probleeme lahendada ning seeläbi paremini läbi saada nii teistega kui iseendaga.

Antakse ka põhjalik ülevaade Teadliku Muutuse Kunsti I-V kursuse sisust.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X