Jaga seda:
11.02.2015
Recording

Emotsioonide väljaelamine, allasurumine ja vältimine

15.00 

audio
MP3
232,7 MB
2h 01min
Et
AL-11022015

Mõtete tonaalsus. Adekvaatsus. Ühe emotsiooni mõju kümnetele mõtetele. Enda mõtete absoluutne uskumine. Sinu mõtete ja emotsioonide päritolu. Tegevusi käivitavad signaalid. Kombineerimine - mõtlemisvõime õige kasutamine. Vaikus ja lüngad mõtlemises automaatse reaktsiooni asemel. Tegu versus sellesse suhtumine. Probleemsused sisemaailmas.

Tavaliselt juhivad elu emotsioonid. Emotsioonid, mida eksklikult peetakse tahtejõuks. Kes on päris Sina. Mis on päris tahtejõud. Arukus. Emotsioonide allasurumine - kõige halvem lahendus. Emotsioonide väljaelamisest ja asendamisest. Emotsiooni mõju ainus kadumise viis.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X