Jaga seda:
16.04.2015
Recording

ELUMUUTJA! Põhjuse ja tagajärje seadus. Külluse loomine

54.00 

audio
MP3
228,3 MB
1h 58min
Et
AL-16042015

* Elumuutja! loengud sisaldavad haruldaselt tõhusaid teadmisi ja tehnikaid, millega saab läbi viia põhjaliku ja kiire muutuse, mis võib mõjutada positiivselt tervet elu.

Tagajärjed, millel põhineb sinu tänane elu. Sellest ainulaadsest loengust saad teada, kuidas efektiivselt uurida, mis on sinu tänaste probleemide algpõhjused ning kuidas kujunenud olukorda lõplikult muuta.

Kas külluse puudumine võib hoopis tähendada puuduse küllust? Rahas, õnnes, armastuses –  võib-olla lihtsast rahulolust? Selles loengus õpetab lektor tehnikat, mille abil on võimalik tekitada küllust oma elu olulistes valdkondades.*

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

54.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X