Jaga seda:
12.02.2015
Recording

ELUMUUTJA! Kuidas vabaneda kahjulikest sõltuvustest

54.00 

audio
MP3
194,8 MB
1h 41min
Et
AL-12022015

* Elumuutja! loengud sisaldavad haruldaselt tõhusaid teadmisi ja tehnikaid, millega saab läbi viia põhjaliku ja kiire muutuse, mis võib mõjutada positiivselt tervet elu.

Sõltuvused kui harjumuslikud käitumismustrid. Tihtipeale on inimesed valinud teatud tegevused selleks, et midagi saavutada. Saavutades edu võib sellest välja kujuneda sõltuvuslik käitumisahel, kuid kuna elu läheb edasi, siis sõltuvused aeguvad ja need ei ole enam aktuaalsed. Kahjuks on need selleks ajaks juba sügavale sisse juurdunud ja ümber harjutamine raskendatud.

Loeng annab ülevaate sellest, mis on sõltuvused ja kuidas need tekivad. Uuritakse sõltuvuste põhjuseid ja eesmärke, selgitatakse välja miks ja kuidas erinevatest sõltuvustest vabaneda. Loeng sisaldab praktilist tehnikat, mille abil on võimalik sõltuvust tekitavast mõjufaktorist lõplikult vabaneda.*

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

54.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X