Jaga seda:
18.02.2014
Recording

Egregorid ja deemonid

15.00 

audio
MP3
214.2 MB
1h 51min
Et
AL-18022014

Egregorid - kes nad on, erinevad versioonid. Egregorid kui jumalad ja jumalannad ning inimesed, kes neid kummardavad, kambavaim. Kuidas ära tunda deemonid? Väärtused ja väärtusetus kui usk, traditsiooni osa selles. Alternatiiv usule – kõige kogemine nii nagu ta on, igasuguse usuta. Usk kui idee pluss emotsioon. Enda uskude ülevaatamine. Usk on pime (idee on aga ei tea, mis see tähendab).

Usu vastand – tegelikkus. Objektiivsus versus subjektiivsus. Tagajärjed (edendavad või takistavad). Nende põhjused. Usk ja efektiivsuse puudumine. Maaema kui meie egregor. Kas Maal on mõtted, tunded, emotsioonid jm meiega sarnased funktsioonid – kas usud või tead? Eksperiment: Maaemaga kontakteerumise kogemus – usk või kogemus? Usu asendamine tegevusega. Teadlikkuse kasutamine usu asemel. Näide tegelikust söömisest ja ettekujutluslikust – sarnasus usu ja tegeliku kogemise vahest. Platseeboefekt kui füüsiline protsess. Erinevate protsesside teadvustamine. Usk kui protsesside kokkuvõte. Erinevad energiad, uskumused ja tarbetu huvi nende vastu. Tahtejõud. Kes sa oled, selle määratlus. Näide suhkru kirjeldamisest ja tegelikkusest. Mina kogemise praktika: isikliku kogemuse ja usu erinevus, objektid ja Sina. Sinu 2 jõudu (taotlus ja tahe) ja teadlikkus noole otsas. Joogatiitel teadlikkuse valdajale. Õpetuse (teooria) praktilise vaste olulisus. Ingvari õpetuste eesmärk: usust vabanemine. Maailm on praktilisus. Inimene kui Jumala poeg ja tema võimalused. Inglitest, rituaalidest. 3 peamist puudust. Päris inimeseks ehk Jumala pojaks saamise tunnused. Sinu juurdepääs Jumala juurde läbi Iseenda. Kurjast vaimust vaevatud inimestest ja vabanemisvõimalus.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X