Jaga seda:
12.02.2014
Recording

Ego

15.00 

audio
MP3
223,9 MB
1h 56min
Et
AL-12022014

Kas oled märganud, et vahel ei räägi Sinu suu kaudu Sina vaid keegi teine. Kes see on? Kas see, mida ta räägib, mõtleb ja teeb, toob Sulle rõõmu või kannatusi ja kas see juhend, mis seal on, üldse vastab tõele?

Vastuse, kes see on, leiad sellest loengust. “Mina”-kesksus juhib Sinu elu. Kogu tegutsemise alus on mina-teised suhe ja see tekitab kannatusi. Iga “minast” tulenev mõte on tavamõistes juhend, mida usutakse pimesi. Egokesksusele alternatiiv teadlikkus, teadveletulek, et elada lõpuks oma elu ise. Teadlikkuse ja iseenda avastamise tehnika.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X