Jaga seda:
11.11.2014
Salvestis

Augud, miks me neisse langeme ja kuidas välja saada?

15.00 

audio
MP3
213 MB
1h 50min
Et
AL-11112014

Aeg ajalt oleme olukorras, kus võib esineda segadust, probleeme suhetes, nn madalseisu ja emotsionaalset ebastabiilsust. Korduvad käitumismustrid ja harjumused kutsuvad esile sarnaseid situatsioone, milles puudub uudsus ja võimalus teha midagi teisiti. Teadmatus, mis meid mõjutab ja kuidas olukorda muuta, sunnib olukorraga leppima. Mis võiks olla väljapääs, et kiiremini ja lihtsamalt tekkinud probleemid lahendada või seda sootuks vältida?

Mida tähendab "augus olemine"? Millised on sellele seisundile iseloomulikud tunnused? Auku sattumise peamised põhjused.

Loengus kirjeldatakse, milles seisneb konflikt, selle seos tegelikkusega ja kuidas avastada tegelikkus. Praktilised näited ja analüüs auku langemisest ja kuidas sellest välja saada, reflekside kirjeldused. Kuidas ja mida teadvustada oma sisemaailmas ning info neutraalsest vastuvõtmisest.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X