Jaga seda:
15.02.2014
Recording

Arukas tegutsemine: kuidas jooga aitab igapäevaste tegevustega ehk eluga paremini hakkama saada.

15.00 

audio
MP3
184,7 MB
1h 36min
Et
AL-15022014

Mis on jooga? On see võimlemine, meditatsioon ja taimetoitlus? Jooga praktiseerimisest ja mõjust on palju juttu, kuid peaaegu tundmatu on tema tegelik tähendus – jooga kui protsess, mille eesmärgiks on taasühinemine Jumalaga – ülejäänut võib pidada vaid teatud väljavõteteks teekonnast. Esimene samm sel teel on teadlikkuse kasutuselevõtt.

Mis on “tahe” ja “tahte jõud”?

Mis on “vaimsed asjad”?

Mis on meditatsiooni ja mis dhyan - mõistuse korrastamine.

Miks on hea püsida tegelikkuses?

Teadlikkuse kui nähtuse kirjeldus läbi praktilise kogemuse.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X