Jaga seda:
14.09.2016
Recording

Armastuse mõju

15.00 

audio
MP3
166,8 MB
1h 26min
Et
AL-14092016

Kuidas armastus teile mõjub? Tekitab parasjagu segadust aga tunne on hea. Paneb kehas kõik kiiremini tööle nagu oleks narkootikumide mõju all. Aja jooksul tunne sageli lahtub ja asemele tuleb pettumus. Kuid miks tahame seda tunnet ikka ja jälle kogeda?

Loengus tuleb juttu, mida kujutab endast armastuse tunne. Kuhu kaob armastus? Mis tuleb armastuse tunde asemele, kui armastus on lahtunud ja miks. Kas armastusega kaasnevaid tundeid saaks kasutada igapäevaelus ilma armumata? Kas see võiks tekitada taas armastuse tunde? Kuidas mõjutab suhteid teise inimese kriitiseerimine.

See loeng annab sulle mõned vihjed, mida oma elus ümber vaadata ja seeläbi muuta oma sisemaailma.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X