Jaga seda:
04.02.2014
Recording

Armastus ja armukadedus

15.00 

audio
MP3
202,3 MB
1h 45min
Et
AL-04022014

Armastuse ja armukadeduse mõju inimsuhetes. Tolerantsuse eelised negatiivsete emotsioonide ja mõtete kasutamise asemel.

Kuidas armastada ilma armukadedust tundmata? Mis on armukadedus ja millest see koosneb?

Igal inimesel on armastuse jaoks erinev tähendus, mille vääriti mõistmine võib kaasa tuua hulganisti arusaamatusi ja probleeme. Loengus tuleb juttu, kuidas võiks toimida suhe kahe tolerantse inimese vahel ning mis võiks olla alternatiiv armukadedusele.

Kõrgema armastuse, õndsuse, päritolust. Positiivsused ja negatiivsused inimeste vahel, tõukumiste ja tõmbumiste skeem. Laste saamise põhjused.

Sellest loengust saad kaasa „suhtekorralduse võtme“, mis avab uksed hirmuvabale ja isetule armastusele.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X