Jaga seda:
05.03.2013
Recording

Aktiivsus-passiivsus spontaansuse valguses

15.00 

audio
MP3
207 MB
1h 47min
Et
AL-05032013

Tahaksid olla spontaanne ning vaba, aga elu lihtsalt läheb omasoodu ja valida ei ole justkui midagi. Või on spontaansed valikud viinud sind selleni, et sa pole rahul oma tegude tagajärgedega. Loengus pakutakse alternatiiviks sellele, mida tavaliselt spontaansuseks peetakse, teadlikku tegutsemist ning tuuakse välja sellise tegutsemise suurepärased eelised.

Kuidas on seotud spontaansusega aktiivne ja passiivne olek? Kuidas ja miks tekivad takistused tegutsemisel? Kuidas võtab inimene vastu infot?  Mis vahe on teadlikul kogemisel ja lihtsalt kogemisel? Kas on võimalik olla püsivalt positiivne?

Inimene tegutseb 24/7. Teadliku tegutsemise kutsub esile info, mis tuleb keskkonnast. Loengus saad teada, kuidas olla otseselt ühenduses tegelikkusega ning tegutseda nii, et tulemused vastaksid ootustele.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X