27. juuni 2018
Human 2.0

Teadliku Muutuse Kunsti kursuste läbinute kokkutulek 8. septembril 2018 Lilleorus

Teadliku Muutuse Kunsti kursuste läbinute iga-aastane kokkusaamine 8.septembril 2018 Lilleorus Teadlikkuse Rakendamise Koolis. Osalema olid oodatud kõik, kes on läbinud TMK kursuse (TMK I-II, III, IV või V kursuse). Ühise kokkusaamise eesmärk oli pakkuda kursuste läbinutele võimalus tulla kokku ja osaleda õpitu meeldetuletamiseks, täpsustamiseks praktilistes töötubades ja grupitöödes, kuulata teiste kogemusi, esitada küsimusi TMK koolitajatele.

10 aasta jooksul on üle 5000 inimese osalenud Teadliku Muutuse Kunsti kursustel ning õppinud avastama emotsioonide, mõtete mõju igapäevaelule, teadlikkuse rakendamist ning kuidas muuta ise oma elu paremaks. 2017 aastal osales TMK Suvepäeval Lilleorus kokku üle 200 inimese.

Loe lisaks 8. septembril toimuva TMK kokkutuleku programmi ja registreerumise kohta.

LISAINFO JA REGISTREERUMINE

Tagasiside TMK kursustele läbinute poolt:

"Muutused on suured olnud. Emotsionaalsus on taandunud, olen arukam, loomulikult rahulikum, vaatan asju kõrvalt ja ei lähe emotsioonidega kaasa või lahendan keerulise olukorra jooksvalt. Efektiivsus, detailitäpsus, keskendumisvõime on oluliselt paranenud."

- Mikk Freiberg, sepakunsti õppejõud

"Sisemine rahu on tekkinud, tööasjadele kulub vähem aega ja olen tegevustes ratsionaalsem. Kasutan tehnikaid praktiliselt igal ajal. Olen õppinud iseennast tundma ja emotsioone ning mõtteid teadlikult kasutama."

- Olvia Laur, mahebüroo peaspetsialist põllumajandusametis

"Oleme abikaasaga koos osalenud TMK kursustel. Pereelus on toimunud peale seda väga suured muutused, igapäevaseid konflikte praktiliselt enam ei ole. Neid oli varem oluliselt rohkem ja suhtlusmeetod omavahel oli hoopis teistmoodi, nüüd praradigma on muutunud ja elu on läinud oluliselt stabiilsemaks."

- Hendrik Moora, ekspordi müügijuht

"Looming on läinud käima. Rohkem on häid ideid, rohkem on energiat, millega luua kunsti. Mõtlemise ja emotsioonide asemel kasutan inspiratsiooni ja intuitsiooni ning need annavad märksa kvaliteetsemad huvitavamad tulemused arhitektuurilistes lahendustes."

- Ahti Sepsivart, arhitekt

"Olin varasemalt üliemotsionaalne, ülikirglik, mul oli palju erinevaid projekte, nüüd olen muutunud oluliselt rahulikumaks, tasakaalukamaks ja mu elu on tänu sellele muutunud lihtsamaks ning selgemaks."

- Terje Luts, avalik sektor

"Kasutan kõige rohkem kursustel õpitut olukordades, kus mul varem on olnud raske - avalikud esinemised, koosoleku juhtimine, uudsed olukorrad. Täna ma isegi ootan uusi olukordi, võtan teadlikult osa nendest olukordadest. Sisemine rahu on tekkinud, ei muretse enam mineviku või tuleviku pärast. Elu on läinud põnevaks. Kasutan rohkem intellekti ja intuitsiooni erinevates olukordades nüüd."

- Arno Ilves, ettevõtja

"Olen hakanud eristama kvaliteedijuhtimise süsteemis nii sise- kui ka välismaalilma ning leidnud, kuidas võimalikult väikeste ressurssidega ettevõttes probleemseid kohti lahendada ja TMK kursus on viinud mind edasi taipamiseni, et kui isiku sisemaailm muutub kvaliteetsemaks ja kõik inimesed ettevõttes oleksid TMK kursuse läbinud ning saaksid aru, mis toimub sisemaailmas ja kuidas seda korrigeerida saaks ettevõte palju efektiivsemaks. See annab ettevõttele eelise turul püsida, kuna ollakse palju efektiivsemad."

- Martin Vali, kvaliteedijuht

PILDIGALERII

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X