Ingvar Villido juhendab: Kiire tehnika sisemise rahu leidmiseks

 

Teadliku Muutuse Kunsti meetodi looja Ingvar Villido jagab podcastis täpset tehnikat, kuidas vaigistada muremõtted ning leida ka keerulistel aegadel sisemine rahu ja selgus.

  • Käesolev muutusterohke aeg tekitab palju lisapingeid, sealhulgas ka vaimset surutist.

  • Pingete peamiseks põhjuseks ei ole muutus ise, vaid ajalooliselt sisseõpitud reaktsioon ümbritsevale ning sellest tulenev suutmatus muutustega hästi kohaneda.

  • Sellist sisseõpitud kohanematust võib nimetada ka psühholoogiliseks viiruseks, mis koosneb reaktsioonilistest mõtetest ja emotsioonidest käesolevale olukorrale.

  • Tekib nurka surutuse tunne, psühholoogiline seisund, mis sunnib inimest emotsioneerima ja mõtlema teemadel, mis ei ole enamasti aktuaalsed.

  • Kuidas sellistest mõjudest välja saada ja taastada rahu ning arukus?

  • Mõtete seiskamise tehnika" enda loomuliku rahu ja tasakaalu taastamiseks lõpetab reaktsioonilisuse, vähendab kohanematuse tunnet ja kõrvaldab psühholoogilise sundseisundi.

  • Avasta: milliseks muutub sinu seisund, kui sa oled vaba sundmõtetest. Tänases olukorras on sellise seisundi saavutamine just eriti aktuaalne.

  • Praktiseeri "Mõtete seiskamise tehnikat" alati siis, kui mõtted ei anna asu. Olgu need siis erinevad pingelised olukorrad või magama jäämise raskused.

Praegusel ajal on füüsilise tervise kõrval järjest suuremaks mureks ka vaimne hakkamasaamine. Ingvar Villido räägib podcastis meid igapäevaselt kimbutavatest "psühhoviirustest" ja annab detailse juhise, kuidas kasutada kiiretoimelist mõtete seiskamise tehnikat Teadliku Muutuse Kunsti põhivaramust.

"Psühhoviirus koosneb nii tekkinud mõtetest kui emotsioonidest. Selle kõige võimsam mõju leiab aset inimese enda sees. Eriti halastamatult just keerulistes olukordades," tutvustab Ingvar Villido podcastis kõige sagedamini rahu röövivaid faktoreid.

Kuidas sellistest mõjudest välja saada ja taastada rahu? Mõtete seiskamise tehnika on spetsiaalselt loodud selleks, et taastada enda loomulik rahu ja tasakaal, mida varjutavad mõtted ja nendega kaasnevad emotsioonid.

Tehnika eesmärk on teha mõtlemisse paus ja samal ajal avastada rahu. Tänases olukorras on see avastus eriti aktuaalne. Praktiseeri mõtetest vabanemise tehnikat alati siis, kui mõtted ei anna asu!

Kui soovid õppida, kuidas vabaneda ka arusaamatusi põhjustavatest emotsioonidest ning õppida muutustega efektiivselt kohanema, tutvu Ingvar Villido Teadliku Muutuse Kunsti kursustega siin!

VAATA LÄHEMALT!

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X