31. mai 2018
Human 2.0

Emotsioonid. Inimkonna suurim sõltuvus

Osta e-raamat 15.12€

Ingvar Villido "Emotsioonid. Inimkonna suurim sõltuvus" on jõudnud 2018 enimmüüdud raamatute esikolmikusse. Esmaesitlusel püstitas see kauaoodatud teos Eesti rekordi - esitluse autogrammide järjekord 5. märtsil kestis 3 tundi, mille jooksul osteti 338 raamatut.

Ühtekokku müüdi kolmel esitlusel üle Eesti kokku üle 600 raamatu. Tänaseks on "Emotsioonid. Inimkonna suurim sõltuvus" mõlema raamatupoeketi edetabelites püsinud juba üle poole aasta, mille jooksul on selle väärt teose omandanud juba üle 5000 inimese.

Hiljutine uuring tõestas, et emotsioonipõhistest hädadest suurima – depressiooni all kannatab hetkel Eestis 70 000 inimest. Ravi selle "sajandi katkuks" nimetatud haiguse vastu kahjuks pole. Samas oleks igale meeleoluhäirete käes vaevlejale kindlasti abiks, kui keegi neile selle elumuutva raamatu kingiks.

Katkend raamatust

Vahel on elus selline seis, et ei teagi, mis suunas minna. Ei suuda teadvustada endale sedagi, mida iga päev omaenda elus teed ja kuhu jõuad. Toimub lihtsalt reageerimine välistele ja sisemistele impulssidele. Selliste tegutsemiste peamiseks motivaatoriks on emotsioonid. Kui sul õnnestub mõnest neist motivaatorist vabaneda, hakkab toimuma muutus, sa juba haldad pisut oma emotsioone. Teadvustamine on selleks paraku ainuke haldamisvahend. Teadlikult motivaatoreid juhtima õppides saad aga kogu oma elu peremeheks. Sa saad endale ühe hea vahendi oma elu haldamiseks.

 - Emotsioonid. Inimkonna suurim sõltuvus

Autor

"Emotsioonide ajel tehakse sagedasti valesid otsuseid, mida hiljem tuleb kahetseda. Nad panevad klammerduma inimestesse, asjadesse, ideedesse või uskumustesse. Loovad väärtusi ja vastandumisi, aga on ka heaolu ja rahulolu mõõdupuuks igas asjas ja igale inimesele," ütleb raamatu autor ja TMK tehnikate looja Ingvar Vilido.

See raamat on kirjutatud neile, kes otsivad muutust, ei oska seda täna veel tahta või on leppinud paratamatusega. Ma loodan, et neil lehekülgedel esitatud teadmine levib ja teadmise praktiline rakendamine aitab kaasa üliolulisele muutusele, avades sinu elus uued leheküljed ja võimalused juba täna. Igasugune muutus algab sinust. See raamat räägibki, kuidas viia erilisel viisil läbi radikaalne muutus.

Katkend raamatust

Kust tuleb taipamine, seda ei tea keegi, aga keegi ei oska seda ka ise "teha". See tuleb. Uurides taipamist kui fenomeni, mitte taibatut, võib avastada, et see on juhtunud iga inimesega. Siit võib järeldada, et protsess on kõigi jaoks üks ja seesama, kuid info, mida taipamise kaudu saadakse, on erinev ja individuaalne. Nii jõuamegi kõige iidsema teadmiste allikani, mille kohta keegi midagi ei tea. Ei vanust, ulatust, kuju ega vormi. Ilmselgelt on see olnud olemas juba enne meid. Teisiti ei ole mõeldav. Kõik, mida me täna inimkonnana teame, pärineb tegelikult sellest allikast. Huvitav, milliseid teadmisi seal veel võiks olla?

 - Emotsioonid. Inimkonna suurim sõltuvus

Tagasiside

Raamat, mis annab hea ülevaate Eestis loodud unikaalsest TMK meetodist on saanud väga positiivset tagasisidet:

"Olen lõpetand TMK I-II ja mu kodused ei mõistnud mind," räägib 43 aastane Tiia. "Ostsin 4 raamatut ja kinkisin kõigile oma lähedastele, et nood teaks, mida ma nüüd seniste pahameelehoogude asemel teen. Meie läbisaamine on peale raamatu kinkimist oluliselt paranenud, õde otsustas, et läheb ka kursustele."

Katkend raamatust

Paljud inimesed juhinduvad elus sellest, mida nad olukordade või asjade suhtes tunnevad ja otsustavad tekkinud emotsiooni järgi. Kogu majandus, kaubandus ning suurem osa muid inimeste tegevusi rajanevad samuti neil. Tegelikult on emotsioonidest juhitud pea kõik tegevused, mida miljardid inimesed igapäevaselt teevad. Ärimaailmas peab olema vähemalt olulistes küsimustes emotsioonivaene, sest on tähele pandud nende kahjulikku mõju otsustele. Paljud suruvad seetõttu emotsioonid alla ja koguvad nii endasse pingeid, mis kahjustavad tervist või sunnivad pingeid mingil viisil maandama. Tegelikult tahavad kõik tunda end hästi, kuid hea enesetunne pole osutunud kunagi püsivaks saavutuseks, sest see on alati tingimuslik ja emotsioonid ei ole kunagi püsivad. Nii aetaksegi kõigi poolt terves maailmas kõige erinevamate vahenditega taga teostumatut unelmat – tunda end kogu aeg hästi.

 - Emotsioonid. Inimkonna suurim sõltuvus

Ostuinfo

Hinnale lisandub raamatu kohaletoimetamise tasu vastavalt valitud tarneviisile. Soovitud tarneviis tuleb määrata ostukorvis enne ostu sooritamist. Maksimaalne kauba tarneaeg on 7 päeva peale kauba eest tasumist.

Tutvu ka müügitingimustega siin.

Raamat on võimalus soetada ka raamatukauplustest:

Osta e-raamat 15.12€

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X